Proč Afikim Afikim Electric Vehicles je světovým lídrem ve vývoji, výrobě a marketingu skútrů Mobility Scooters pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Společnost je plně vlastněna společností KIBBUTZ AFIKIM, jedním z největších kibuců v Izraeli, a nachází se v údolí Jordánu na severu země. Od roku 1978 je společnost průkopníkem v oblasti mobilních skútrů, představením prvního mobilního skútru na světě s plným odpružením, prvního skládacího skútru na světě a inovativnějších řešení. Na základě rozsáhlých zkušeností z více než čtyř desetiletí a silného interního oddělení výzkumu a vývoje společnost nadále usiluje o smysluplná vylepšení pro uživatele a nové příležitosti pro partnery. Dnes nabízíme víceúčelové skútry střední velikosti, skútry Max All All Train All Weather, rekreační skútry a širokou škálu příslušenství pro řidiče.

První skútr Afikim byl navržen a vyroben společností Kibbutz Afikim v polovině 70. let s cílem poskytnout osobám se zdravotním postižením žijícím v Kibbutzu větší nezávislost a mobilitu. Poté, co si Kibbutz uvědomil, jaký přínos mají tyto vlastní skútry pro kvalitu života jejich uživatelů, rozhodl se dále investovat do produktu, vylepšit jeho design, přizpůsobit jej pro sériovou výrobu a začít jej distribuovat pro širší okruh zákazníků mimo kibucu, v Izraeli i v zahraničí. V roce 1978 tak byla formálně založena společnost „Afikim Electric Vehicles“ a od té doby neustále pracuje na zdokonalování svých produktů, přidávání nových produktů / modelů do svého portfolia a nastavování nejvyšších standardů inovace, designu, pohodlí a bezpečnosti pro celou mobilitu skútry.

Vize Afikimu

Zlepšit kvalitu života lidí poskytováním vysoce kvalitních a vysoce výkonných řešení elektrické mobility, která zvyšují funkční schopnosti a nezávislost uživatelů a současně chrání životní prostředí. Cílem je vyrábět skútry pro elektrickou mobilitu, které se zaměřují na uspokojování potřeb řidičů, a být tak i nadále značkou volby pro každého, kdo si cení výkonu, bezpečnosti, spolehlivosti a servisu.

Proč Afikim?

Protože nikdo nezná mobilní skútry jako Afikim! Desítky tisíc našich mobilních skútrů jsou denně používány po celém světě a díky dlouholetým ověřeným zkušenostem se značka „Afiscooter“ stala synonymem výkonu, kvality a spolehlivosti. Jsme hrdí na to, že víme, že elektrická vozidla Afikim mají pozitivní dopad na nezávislost, duševní pohodu a celkovou kvalitu života našich zákazníků.