Elektrické skútry od izraelského výrobce Afikim jsou pověstné svou výjimečnou spolehlivostí, pohodlím a kvalitním zpracováním. Jsou jednou z možností prodloužení samostatnosti a aktivního života seniorů, lidí s tělesným hendikepem a různými druhy onemocnění. Velmi se osvědčily například pro pacienty trpící Parkinsonovou chorobou, artritidou, roztroušenou sklerózou, osteoporézou, po cévní mozkové příhodě, při nadváze, amputaci končetin a mnoha dalších.

 
Afikim třídy S je ideální pro použití ve městě i dlouhé vyjížďky do přírody. Je vítězem prestižní ceny RedDot Design Award. Nabízí vynikající ergonomický design a pokročilý elektronický systém a řadu prvků pro pohodlnou jízdu. Skútr má LCD displej s množstvím údajů a LED světlomety. Řídítka jsou nastavitelná, s chrániči rukou. Ortopedické sedadlo je otočné o 360 stupňů. Odpružený ocelový podvozek velmi dobře tlumí všechny nárazy a nerovnosti. Na přání je možné doplnit skútr designově povedenou a kvalitní prosklenou střechou, která ochrání před sluncem a slabším deštěm, prostorným uzamykatelným plastovým boxem zavěšeným na sedadlo, širokými zadními pneumatikami, extra širokým sedadlem a spoustou doplňků. Tento skútr uveze až 200 kg vážící jezdce. V nabídce je tříkolový model Afikim S3, nebo čtyřkolový model Afikim S4.
 

 
Afikim třídy C je skútr do městského prostředí, ale i obtížnější terény a nastavuje vysoko laťku v nejprodávanější katerorii – střední třídě elektroskútrů. Nabízí pokročilé inženýrství, bezpečnost, stylový desig a kvalitní zpracování. Tento elektrický skútr nabízí stabilní, spolehlivou a bezstarostnou jízdu, výjimečnou ovladatelnost při najíždění na chodníky a manévrování v nákupních centrech, celoodpružený rám a tlumiče na předních i zadních kolech. Má plně nastavitelné ortopedické sedadlo, které se otáčí o 360° pro maximální pohodlí a nastavitelné řídítka pro lepší komfort jízdy. V nabídce je tříkolový model Afikim C3, nebo čtyřkolový model Afikim C4.
 

 
Sportovně naladění zájemci uvítají Afikim SE Sportster s velkými koly, tento klasický model je milníkem ve výrobě Afikimu a stal se ikonou ve světě osobní elektrické mobility. Skútr poskytuje stabilní a bezpečnou jízdu v jakémkoliv prostředí a v jakémkoli terénu. Silný ocelový rám a zadní pohonná jednotka kombinuje sílu s velkým rozsahem řízení, působivou nosností i dojezdem. Ortopedická sedadla nabízí maximální pohodlí a jednoduchý, spolehlivý elektronický systém řízení zaručuje, aby se Afikim SE Sportster dal velmi snadno ovládat. Dopřejte si požitek z jízdy srovnatelný s legendárním harleyem na Afikimu SE Sportster.


Doporučený článek: Proč elektrický skútr Afikim?