• Záruka se posktytuje na elektromotory na všechny nové elektroskútry Afikim / Afiscooter řady C, S, SE a M zakoupené od 1. 10. 2020 výhradně od dovozce nebo certifikovaných prodejců.
 • Záruka se neposkytuje na vozíky zakoupené u necertifikovaných prodejců, použitých nebo repasovaných vozíků nebo skútrů bez výrobního čísla.
 • Záruka se vztahuje na funkčnost elektromotoru. Opotřebení kartáčů není součástí záruky. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození, poškození vniklou vodou, poškození vzniklé nesprávným používáním a přetěžováním.
 • Podmínkou je registrace do 30 dnů od prodeje.

Registrační formulář – Záruka 5 let na motor

  Jméno a příjmení*:

  E-mail*:

  Datum zakoupení*:

  Kopie dokladu o koupi (foto / scan / max. velikost souboru je 5 MB)*:

  Výrobní číslo (je uvedeno na štítku vpravo pod řídítky)*:

  * Aby byla registrace platná, musí být všechna pole vyplněna!

  PODMÍNKY ZÁRUKY: Záruka 5 let se posktytuje na elektromotory na všechny nové elektroskútry Afikim / Afiscooter řady C, S, SE a M od 1. 10. 2020 zakoupené výhradně od dovozce nebo certifikovaných prodejců. Záruka se neposkytuje na vozíky zakoupené u necertifikovaných prodejců, použitých nebo repasovaných vozíků nebo skútrů bez výrobního čísla. Záruka se vztahuje na funkčnost elektromotoru. Opotřebení kartáčů, mechanické poškození, poškození vniklou vodou, poškození vzniklé nesprávným používáním a přetěžováním není součástí záruky. Podmínkou záruky je registrace do 1 měsíce od prodeje na tomto registračním formuláři.

  OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Vaše osobní údaje, která nám poskytnete vyplněním dotazníku pro prodlouženou záruku jsou chráněny zcela v souladu se zákonem o GDPR. Budou evidovány po dobu záruky a nebudou použity, k žádnému jinému účelu, než prokázání nároku na prodlouženou záruku. Garantujeme Vám, že nebudou poskytnuty žádné třetí straně.